درباره ما

مفهوم

عبارت «ساناکاوش‌نوژین» به معنی جستجوگر هوشمند سبز است.

هدف

شرکت «ساناکاوش‌نوژین» در سال ۱۳۹۴ با رویکرد ارائه خدمات آموزش، مشاوره و راه‌اندازی کسب‌وکارهای حوزه اینترنت تأسیس شد. این شرکت فعالیت خود را در فضای اینترنت در وب‌سایت www.KasboKarU.com پیگیری می‌کند.
مجموعه «KasboKarU» می‌کوشد تا با ارائه خدمات درزمینهٔ پیاده‌سازی زیرساخت‌های اینترنتی شرکت‌ها و کسب‌وکارها به آنها کمک کند تا بتوانند خودشان را و محصولات یا خدماتشان را در بستر جذاب و پربازدید و البته پربازده اینترنت معرفی کنند و از این طریق به‌صورت مستقیم و یا غیرمستقیم فروش خود را افزایش دهند.

خدمات

این فرایند نیازمند زیرساختی است تا بتوان از طریق آن در معرض دید مخاطبین قرار گرفت. این زیرساخت‌های اینترنتی شامل وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی هستند که از وب‌سایت به‌عنوان رسانه هر سازمان می‌توان یادکرد.
تدوین استراتژی محتوا، تولید محتوا، تهیه لیست کلمات کلیدی برای وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی، بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو (SEO)، بازاریابی موتورهای جستجو (SEM)، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و تجزیه‌وتحلیل داده‌های جمع‌آوری‌شده در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی از خدمات KasboKarU.com هستند. جهت استفاده از خدمات ما با ما در تماس باشید.